Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Ogłoszenia

 

kino kwiecień

odsniezanie 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                        turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Odsłon artykułów:
13514253

Radni Rady Miejskiej Węglińca

Adres:

Ulica: Sikorskiego 3
Kod: 59-940
Miejscowość: Węgliniec
Lokalizacja: województwo dolnośląskie; powiat zgorzelecki
Telefon: (+48 75) 771 25 52 wew. 34
Fax: (+48 75) 771 25 51
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej - Marek Wawrzynek

Tel: (+48 75) 771 25 52  nr wewnętrzny: 34
Fax: (+48 75) 771 25 51
E-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyżur:      w czwartek od godz. 14:30 do 15:30

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Tel: (+48 75) 771 25 52  nr wewnętrzny: 34
Fax: (+48 75) 771 25 51
E-mail:   
Dyżur:     w czwartek od godz. 14:00 do 16:00


Radni Rady Miejskiej

Wanda Antonina Batog      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Waldemar Błauciak             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Maria Fedyczkowska           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Fink                          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bogumiła Glonek                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elżbieta Grabowska            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Kocot                        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Pańków                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanisław Papież                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mirosław Piątka                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jolanta Gołębska                Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grzegorz Tyrakowski         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Wawrzynek             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz Szymański            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Radni Rady Miejskiej kadencji 2014-2018

Przewodniczący Rady Miejskiej - Waldemar BŁAUCIAK

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Stanisław PAPIEŻ

Wanda Antonina Batog    
Wanda Eugenia Batog      

Maria Fedyczkowska         

Andrzej Fink                      

Barbara Fink                      

Elżbieta Grabowska           

Krzysztof Kutrowski           

Mariusz Mól                         

Tomasz Szymański             

Grzegorz Tyrakowski          

Bożena Wajda                      

Marek Wawrzynek              

Zbigniew Zawadzki