Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Ogłoszenia

SKM C25823091408060 Kopiowanie 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                        turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Odsłon artykułów:
12115793

     Rusza nowa edycja pilotażowego programu „Aktywny Samorząd”. Zarząd Funduszu przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów programu. 

Wnioski w ramach programu można składać od 1 marca 2021 r. w ramach modułów:

  • Moduł I - w celu uzyskania wsparcia w utrzymaniu zatrudnienia poprzez likwidację lub ograniczenie barier w poruszaniu się oraz barier transportowych wnioski przyjmowane są do 31 sierpnia 2021roku,
  • Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym, wnioski dotyczące roku akademickiego 2020/2021 będą przejmowane do 31 marca 2021 roku natomiast wnioski dotyczące roku akademickiego 2021/2022 - do dnia 10 października 2021 roku.

     Także w 2021 roku wnioski o dofinansowanie będą rejestrowane przez Internet w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW). System SOW przewiduje ułatwienia i uproszczenie procedur związanych z aplikowaniem o pomoc i realizacją programu, co powinno przyspieszyć także realizację wniosków i uzyskanie pomocy. W systemie do dyspozycji są wszystkie potrzebne formularze i wzory, m.in.: wniosków o dofinansowanie, umów dofinansowania, korespondencji oraz w inne funkcjonalności.

     Termin przyjmowania wniosków o dofinansowanie.

     Wnioski o dofinansowanie można składać w formie elektronicznej w systemie SOW (https://sow.pfron.org.pl/) już od dnia 1 marca 2021 r.

     Termin zakończenia przyjmowania wniosków wypada dnia 31 sierpnia 2021 r.

     INFORMACJE MOŻNA RÓWNIEŻ UZYSKAĆ W POWIATOWYM CENTRUM POMOCY RODZINIE W ZGORZELCU POD NUMEREM TELEFONU: 75 77 615 05 WEW. 26 LUB DROGĄ ELEKTRONICZNĄ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.