Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Ogłoszenia

                                                                                                                                     odsniezanie

 Obrona cywilna ramka

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                      turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia

                                                                                                   kino za rogiem miniaturka

Odsłon artykułów:
20248834

  

 ceeb  Ciepłe mieszkanie  Logo czyste powietrze   POS Gmina Węgliniec  logo SIM 4.png   Oczyszczalnia

gpr  Unia flaga     Program Czytanie   mgops  odpady    ern logo min

                                                                 

Logo

„Wyjście z klasą” uczniów Szkoły Podstawowej w Węglińcu

5 grudnia uczniowie klas 5b, 6a oraz 6b ze Szkoły Podstawowej w Węglińcu uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce mikołajkowej do Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze. Wyjazd został zrealizowany w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wyjście z klasą”, które umożliwia uczniom udział w wartościowych wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych poza murami szkoły.

Podczas wizyty w teatrze młodzież obejrzała wzruszający i pełen świątecznej magii spektakl „Scrooge. Opowieść wigilijna”. Przedstawienie wprowadziło uczniów w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a jednocześnie przypomniało o ponadczasowych wartościach takich jak życzliwość, dobroć, radość i przyjaźń.

Spektakl zachwycił nie tylko samą historią, ale także znakomitą grą aktorską, bogatą scenografią oraz oprawą muzyczną, które stworzyły niepowtarzalny nastrój i pozostawiły wiele pozytywnych emocji.

Mikołajkowy wyjazd okazał się bardzo udany i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów. Takie inicjatywy pokazują, jak ważne jest łączenie edukacji z kulturą oraz jak wartościowe doświadczenia można zdobywać podczas wspólnych wyjść i wycieczek.

Foto: Szkoła Podstawowa w Węglińcu

wyjście z klasą logo

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3