Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Ogłoszenia

 

kino kwiecień

odsniezanie 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                        turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Odsłon artykułów:
13477329

FB IMG 1708411649038 Kopiowanie

17 lutego po raz IV w Domu Kultury w Jagodzinie odbył się Regionalny Festiwal Pizzy!

Wydarzenie otworzył Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec Pan Mariusz Wieczorek w towarzystwie gości ze słonecznej Italii - Roberto i Marco.
Sala widowiskowa zamieniła się na moment we włoską pizzerię, odbył się konkurs na najsmaczniejszą pizzę w którym komisja konkursowa na czele z Panem Burmistrzem jednoznacznym werdyktem wybrała zwycięzcę Koło Gospodyń i Gospodarzy Głuszec Borów Dolnośląskich,
pozostałe dwa miejsca na podium zajęli: OSP Jagodzin oraz Pani Małgorzata Drgas - gratulujemy!  Wszystkie konkursowe pizze były pyszne, dziękujemy za udział.   

Program imprezy był ciekawy i różnorodny, odbył się quiz z ciekawostkami na temat pizzy, Grupa Teatralna "Czwarta Ściana" z Ruszowa zaprezentowała swoje umiejętności teatralne, piękną grą na akordeonie zaprezentował się Kamil Szponik, który jest uczniem PSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu, występ artystyczny Załogi Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Węglińcu jak zawsze na najwyższym poziomie, muzycznie zaprezentowało się również Leśne Echo z Węglińca, grupa Ahikaa z Ruszowa dała piękny pokaz ognia na zakończenie.

Dziękujemy sponsorowi głównej nagrody Panu Andrzejowi Mazurkiewiczowi, Paniom z Jagodzina które przygotowały najlepszą pizzę w gminie: Lidzia, Władysława, Grażyna, Danuta, Jolanta, Krystyna, Katarzyna, Danuta.

Dziękujemy Gminnemu Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Węglińcu za świetną organizację imprezy i do zobaczenia za rok na V Regionalnym Festiwalu Pizzy.

FB IMG 1708411634282 Kopiowanie

FB IMG 1708411643817 Kopiowanie

FB IMG 1708411636818 Kopiowanie

FB IMG 1708411661653 Kopiowanie