Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Ogłoszenia

 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

odsniezanie

Utrzymanie zimowe
dróg i chodników

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                       turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Odsłon artykułów:
11194137

     

              odpady1  ceeb  Ciepłe mieszkanie

   Inforumujemy  pełnomocników komitetów wyborczych lub osoby przez nich upoważnione, że w dniu  12 czerwca 2020 r.  w godzinach od 12.00 do 13.00 pełniony będzie dyżur w Urzędzie Gminy i Miasta w Węglińcu  w celu przyjmowania zgłoszeń kandydatów do obwodowych komisji wyborczych.

   Z uwagi na to, że Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu w dniu 12 czerwca 2020 r. jest nieczynny prosimy o dostosowanie się do wyznaczonej godziny przyjęcia zgłoszeń kandydatów do OKW, lub dokonanie zgłoszeń w dniach 9 i 10 czerwca br. w godzinach od 8:00 do 14.30. 

   Zgodnie z § 6 ust. 3 pkt. Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 8 czerwca 2020 r.  w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.,  zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane najpóźniej w terminie do dnia 12 czerwca br. w godzinach pracy urzędu,w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Oryginały zgłoszenia należy niezwłocznie przesłać do urzędu gminy tradycyjną pocztą.

    Pod numerem tel. 757712 556 w 24   pełnomocnicy wyborczy będą mogli uzyskać informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń