Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

 

                                                                                                                 

kino lipiec 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                                   turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
14110260

    W dniu 13.10.br (piątek) obchodzono w Szkole Podstawowej w Czerwonej Wodzie, Węglińcu i Ruszowie Dzień Edukacji Narodowej. Święto to również nazywane Dniem Nauczyciela było okazją, by podziękować nauczycielom za ich pracę i wychowanie. W uroczystych obchodach Dnia Edukacji Narodowej w gminnych placówkach oświatowych uczestniczył również Burmistrz Stanisław Mikołajczyk.

    Uroczystości  w gminnych placówkach oświatowych były okazją do wręczenia wyróżnień za zasługi w pracy dydaktyczno- wychowawczej nagroda Burmistrza Gminy i Miasta. W gronie nagrodzonych za szczególne zasługi tym wyróżnieniem znaleźli się: Beata Smętek i Małgorzata Wojciechowska (nauczyciele ze Szkoły Podstawowej z Czerwonej Wody), Joanna Adamczyk (nauczyciel Szkoły Podstawowej w Węglińcu) oraz Urszula Zel i Sylwia Papież (ze Szkoły Podstawowej z Ruszowa).

    Burmistrz złożył również życzenia wszystkim nauczycielom, pedagogom, oraz emerytowanym nauczycielom  i pracownikom oświaty, życząc wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy i wyedukowanych i wychowanych pokoleń. Życzył wszystkim by ich praca była zawsze owocna, a służba jakiej się podjęli była zawsze źródłem zadowolenia. By praca NAUCZYCIELA kojarzyła się z sukcesem i poczuciem spełnionej misji.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1