Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

 

                                                                                                                 

kino lipiec 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                                   turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
14110269

  Nawiązując do artykułu pn. "Festyn Strażacki w Starym Węglińcu"  przedstawiamy podziękowanie  dla wszystkich, którzy przyczynili się do jego zorganizowania....

Podziękowanie,

   Składam serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli za ogromne zaangażowanie i bezinteresowną pomoc przy organizacji Naszego festynu, który odbył się w dniu 02.09.2017 r. w miejscowości Stary Węgliniec pod nazwą „Strażacy mieszkańcom”.

   W szczególności dziękuję strażakom OSP Stary Węgliniec i Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za pracę przy stoiskach, oraz zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie trwania festynu.

   Szczególnie dziękuję: Państwu Andżelice i Romanowi Wiciak , Krzysztofowi Polewskiemu, Markowi Plucińskiemu i Łukaszowi Kocot, za ogrom włożonej pracy we wszystkich etapach festynu: od prac przygotowawczych, w trakcie trwania imprezy, po pomoc w uprzątnięciu terenu po festynie.

   Podziękowania również kieruję dla koleżanek i kolegów za charytatywną pomoc przy obsłudze cateringu, sponsorom oraz instytucjom, które wsparły naszą imprezę:

   Największe podziękowania kieruję do pań z koła gospodyń wiejskich za przygotowanie pysznych pierogów dla mieszkańców Starego Węglińca oraz wszystkich Gości, którzy tłumnie zaszczycili swoją obecnością nasz festyn.

   Z tego miejsca mogę śmiało powiedzieć, że Wasza obecność motywuje nas do jeszcze większego wysiłku, aby w przyszłości po raz kolejny zorganizować taką imprezę.

   Cieszę się, że impreza pokazała jak wspaniała jest nasza społeczność.

Naczelnik OSP Stary Węgliniec Andrzej Mazurkiewicz.