Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

 

kino kwiecień

odsniezanie 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                        turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
13534325

W dniu 26.05.2017r. w Ruszowie w niecodzienny sposób obchodzony był Dzień Mamy połączony z Festynem Rodzinnym. ...

... Tego dnia od rannych godzin w Parku w Ruszowie zbierały się dzieci, młodzież wraz z gronem pedagogicznym z Zespołu Szkół z Ruszowa, zaproszeni goście, jak również i mieszkańcy tego sołectwa. W imprezie uczestniczyli m.in. Stanisław Mikołajczyk – Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec, Waldemar Błauciak – Przewodniczący Rady Miejskiej, Janusz Kobielski Nadleśniczy Nadleśnictwa Ruszów, radni Papież Stanisław, Mariusz Mól, Grzegorz Tyrakowski, Zbigniew Zawadzki- radny i sołtys sołectwa Jagodzin, Mirosław Koza- sołtys sołectwa Ruszów, Ksiądz Proboszcz Piotr Mianowski oraz amerykańscy żołnierze.

     Atrakcji było mnóstwo: dmuchawce, warsztaty dla dzieci, ciekawy program artystyczny, pyszne jedzenie. W programie XV Prezentacji Artystycznych Twórczości „Serce dla mamy” oraz Festynu Rodzinnego zaprezentowała się każda klasa z Zespołu Szkół z Ruszowa ze specjalnym występem dla swojej Mamy. Podczas tych występów wiele obecnych na widowni mam wzruszyła się.

     Zaprezentował się również Teatr z Wrocławia „Na Walizkach” z repertuarem „Beczka śmiechu”. Członkowie Teatru „Na Walizkach” to zawodowi aktorzy, którzy w przepiękny sposób przedstawili sztukę. Inscenizacja przeznaczona była zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a widzów podczas występu w Parku nie brakowało. W programie w/w imprez nie zabrakło występów muzycznych, m.in.: zespołu PRYMA, Anny Turskiej i Norbiego. W godzinach wieczornych organizatorzy zorganizowali plenerową zabawę taneczną.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1