Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

 

kino kwiecień

odsniezanie 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                        turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
13534071

Serdecznie zapraszamy ! ...

 ...  W dniu 26 maja 2017 r. od godziny 9,00 rano do 2,00 w nocy w Parku w Ruszowie odbędą się XV Prezentacje Artystycznej Twórczości „Serce dla Mamy” oraz Festyn Rodzinny
( z występami zespołów muzycznych - NORBI- Anna Turska) z zabawą taneczną. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Parku! W szczególności polecamy programy:

9,30-10,30- Teatr na walizkach z Wrocławia- „Beczka śmiechu” („Twórczość Teatru
   Na Walizkach, to przede wszystkim komedie mieszczące się w konwencji teatru ulicznego, teatru improwizacji, visual comedy, cyrk. Nasze korzenie wywodzą się z pantomimy, ale nasze zainteresowania i inspiracje wykraczają daleko szerzej poza sztukę mimu. Teatr występował na wielu imprezach teatralnych i na festiwalach teatrów ulicznych w Polsce oraz wielokrotnie gościł za granicą min. we Włoszech, Niemczech, Białorusi, Austrii, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii, Ukrainie, i na Węgrzech, gdzie dzięki swej oryginalnej i „międzynarodowej” formie był entuzjastycznie przyjmowany. Członkowie Teatru Na Walizkach są zawodowymi aktorami”; www.teatrnawalizkach.pl ) Przedstawienie dla dorosłych i dzieci

12,30-14,30- Występy wszystkich klas Zespołu Szkół w Ruszowie ze specjalnym występem „Serce dla Mamy”  (Każda klasa- od najmłodszych do najstarszych przygotowała specjalny występ dla Mamy, dlatego będzie im bardzo przyjemnie, jeżeli wszystkie mamy go zobaczą i usłyszą!)

18,30- 19,30- NORBI

20,00- 2,00- Zabawa taneczna

   To tylko niektóre atrakcje> Będzie dobre jedzonko i wspaniała atmosfera> Do południa -mile widziane dzieci w wieku przedszkolnym (ale pod opieką dorosłych)- w godzinach od 12,00 do 15,00 Dmuchańce za darmo. Przyjdź i zobacz swoje dziecko: jak się bawi, pracuje w warsztatach, występuje a po południu- sam się pobaw.

  Całkowity dochód z imprezy jest przeznaczony na zakup mebli do biblioteki szkolnej, wynikający ze sprzedaży przede wszystkim smakołyków.

                                                                                  Rada Rodziców Zespołu Szkół w Ruszowie

1

1

1

1

1

1

1

1