
Zespół Interdyscyplinarny w nowym składzie już działa!
Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec Mariusz Wieczorek powołał zespół interdyscyplinarny w nowym składzie. Jest to efekt zmian w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy domowej. Podczas pierwszego spotkania zespół wybrał na przewodniczącego Krystiana Kutnego Kierownika MGOPS w Węglińcu, zastępcą została Zdzisława Szymczak Pedagog w Szkole Podstawowej w Węglińcu.




















