Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

odsniezanie

Utrzymanie zimowe
dróg i chodników

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                       turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
11487219

     

              odpady1  ceeb  Ciepłe mieszkanieLogo czyste powietrze

 promocja naboru plakat 003 Kopiowanie

Zostań funkcjonariuszem Straży Granicznej!

   Służba w Straży Granicznej to stabilna, stała, ciekawa i satysfakcjonująca służba w dynamicznych zespołach. To także możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego w ośrodkach szkolenia Straży Granicznej oraz perspektywy rozwoju zawodowego. Jest możliwość wyboru odpowiednich dla siebie specjalizacji, jak również udziału w misjach organizowanych przez Agencję FRONTEX (m.in. w Grecji, Bułgarii, we Włoszech, na Litwie) oraz w ramach umów bilateralnych z innymi krajami m.in. w Macedonii czy Słowenii.

  Służba w Straży Granicznej to m.in. atrakcyjne wynagrodzenie, prawa emerytalne po 25 latach służby, nagrody roczne, motywacyjne i jubileuszowe, dodatek na remont mieszkania lub brak mieszkania, pomoc finansowa na kupno domu czy mieszkania, oraz zwrot kosztów dojazdu             z miejsca zamieszkania do miejsca pełnienia służby.

  Jeżeli masz skończoną szkołę średnią i rozpoczynasz swoją karierę zawodową, to śmiało do nas dołącz. Zdobędziesz nowe umiejętności i kwalifikacje. Straż Graniczna to formacja, która da Ci wiele satysfakcji.

  Funkcjonariusz Straży Granicznej może zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje w różnych specjalnościach. Kontrola legalności pobytu, działania kontrolne i weryfikacyjne, działania specjalne realizowanych w formie działań bojowych, wykrywanie przestępstw i zatrzymywanie podejrzanych to tylko niektóre z naszych specjalizacji. Mamy także przewodników psów służbowych i specjalistów od rozpoznawania fałszerstw dokumentów znających tajniki zabezpieczeń stosowanych w dokumentach.

  Dołącz do nas jak najszybciej. Wystarczy, że masz polskie obywatelstwo, minimum średnie wykształcenie i nie jesteś karany sądownie. Nie przejmuj się, że nie masz doświadczenia zawodowego. W naszych ośrodkach szkolenia doskonale przygotują Cię do pełnienia dalszej służby.

Wszystkie przydatne informacje na temat szczegółowych wymagań i etapów rekrutacji znajdziesz pod tym linkiem:

https://nadodrzanski.strazgraniczna.pl/nad/komenda/nabor-do-sluzby