Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

 

                                                                                                                  kino czerwiec

odsniezanie 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                                   turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
13958748

 promocja naboru plakat 003 Kopiowanie

Zostań funkcjonariuszem Straży Granicznej!

   Służba w Straży Granicznej to stabilna, stała, ciekawa i satysfakcjonująca służba w dynamicznych zespołach. To także możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego w ośrodkach szkolenia Straży Granicznej oraz perspektywy rozwoju zawodowego. Jest możliwość wyboru odpowiednich dla siebie specjalizacji, jak również udziału w misjach organizowanych przez Agencję FRONTEX (m.in. w Grecji, Bułgarii, we Włoszech, na Litwie) oraz w ramach umów bilateralnych z innymi krajami m.in. w Macedonii czy Słowenii.

  Służba w Straży Granicznej to m.in. atrakcyjne wynagrodzenie, prawa emerytalne po 25 latach służby, nagrody roczne, motywacyjne i jubileuszowe, dodatek na remont mieszkania lub brak mieszkania, pomoc finansowa na kupno domu czy mieszkania, oraz zwrot kosztów dojazdu             z miejsca zamieszkania do miejsca pełnienia służby.

  Jeżeli masz skończoną szkołę średnią i rozpoczynasz swoją karierę zawodową, to śmiało do nas dołącz. Zdobędziesz nowe umiejętności i kwalifikacje. Straż Graniczna to formacja, która da Ci wiele satysfakcji.

  Funkcjonariusz Straży Granicznej może zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje w różnych specjalnościach. Kontrola legalności pobytu, działania kontrolne i weryfikacyjne, działania specjalne realizowanych w formie działań bojowych, wykrywanie przestępstw i zatrzymywanie podejrzanych to tylko niektóre z naszych specjalizacji. Mamy także przewodników psów służbowych i specjalistów od rozpoznawania fałszerstw dokumentów znających tajniki zabezpieczeń stosowanych w dokumentach.

  Dołącz do nas jak najszybciej. Wystarczy, że masz polskie obywatelstwo, minimum średnie wykształcenie i nie jesteś karany sądownie. Nie przejmuj się, że nie masz doświadczenia zawodowego. W naszych ośrodkach szkolenia doskonale przygotują Cię do pełnienia dalszej służby.

Wszystkie przydatne informacje na temat szczegółowych wymagań i etapów rekrutacji znajdziesz pod tym linkiem:

https://nadodrzanski.strazgraniczna.pl/nad/komenda/nabor-do-sluzby