Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

odsniezanie

Utrzymanie zimowe
dróg i chodników

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                       turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

razem b

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
10818782

     

          dodatek węglowy1  dadatek oslonowy  odpady1  ceeb  images

      Dla wszystkich osób związanych z koleją 25 listopada to szczególny dzień w roku. W Święto Kolejarza podkreślana jest istota i waga wspólnej pracy na kolei, a wszyscy z nią związani mogą wspólnie świętować i się jednoczyć.

     Każdego dnia na rzecz kolei pracują tysiące osób.  Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia byłym i obecnym pracownikom wszystkich spółek, firm i zakładów, a także przedstawicielom środowisk związanych z branżą kolejową, którzy przyczyniają się do tego, że polska kolej funkcjonuje na co dzień.

     Życzymy Państwu oraz Państwa rodzinom i bliskim pomyślności zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym, radości z każdego dnia, zdrowia i spokoju, a także dalszej pasji do działania oraz motywacji do codziennej pracy. Kolejarz to nie zawód jak wiele innych, a służba wykonywana z myślą o podróżnych. Niech ten dzień będzie okazją do wspólnego świętowania oraz radowania się, ale również do przypomnienia historii święta i jego patronki - św. Katarzyny Aleksandryjskiej, która była uosobieniem odwagi i mądrości.

Drodzy Kolejarze, jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!