Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

odsniezanie

Utrzymanie zimowe
dróg i chodników

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                       turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
11487183

     

              odpady1  ceeb  Ciepłe mieszkanieLogo czyste powietrze

FE PR DS UE EFS poziom PL kolor

     Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Dotacje i środki zwrotne na uruchomienie własnej działalności gospodarczej”.– 23.03.2022 r. Jelenia Góra/online

    W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione możliwości otrzymania wsparcia finansowego na uruchomienie własnej działalności gospodarczej.

    Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 22.03.2022 r. do godz.15.00. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

    W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

    Do udziału zapraszamy osoby z obszaru województwa dolnośląskiego,

 1. zainteresowane dotacją, tj:
 • osoby zamieszkałe lub uczące się, które są osobami biernymi zawodowo lub bezrobotnymi niezarejestrowanymi w urzędzie pracy, w wieku 18-29 lat i które utraciły zatrudnienie po 01.03.2020 r.
 • osoby przewidziane do zwolnienia, zagrożone zwolnieniem oraz zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy.
 1. osoby zainteresowane instrumentami zwrotnymi (pożyczką), tj.
 • absolwenci szkół średnich/zawodowych oraz uczelni wyższych (tj. I, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich) do 48 miesięcy od dnia ukończenia szkoły lub otrzymania tytułu zawodowego,
 • studenci ostatniego roku studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich,
 • osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy,
 • opiekunowie osób niepełnosprawnych;

 

Webinarium odbędzie się:

23.03.2022r. (środa), w godz. 12.00-13.30

Program webinarium:

 • Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich – Magdalena Chmielińska-Rozenek, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.
 • „Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska” –projekt w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój; Działania 1.2. Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy – pan Paweł Płocheć - Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
 • „Aktywizacja dolnośląskiego rynku pracy – III edycja” - Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020, Działanie 8.5 – Przystosowanie do zmian zachodzących w gospodarce w ramach działań outplacementowych - pan Paweł Płocheć - Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
 • „Rządowy Program Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie”- pożyczka na założenie działalności – pani Anna Juszczak – Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

 

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.