Font size:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

No events

Ogłoszenia

 

kino kwiecień

odsniezanie 

logo zakręć się www bez tła

Logo cieple mieszkanie top

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

                                                                                                                                        turystyka w gminie logo

Węgliniec mapka

baner 1

BANER POLSKI ŁAD

eaktywni

Dofinansowanie

PRAWO WŁASNOŚCI     PRAWO WŁASNOŚCI kopia kopia    

Articles View Hits
13514229

Dnia 12.02.2017r. w budynku PKP CARGO w Węglińcu ...

    ... dbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Zarządu Koła Polskiego Związku Wędkarskiego PKP Węgliniec z działalności za ubiegły rok. W zebraniu uczestniczyło 34 członków Koła PZW PKP Węgliniec, jak i zaproszeni goście, a wśród nich m.in. Burmistrz Gminy
i Miasta Węgliniec- Stanisław Mikołajczyk.

      Zebranie rozpoczęło się od miłego akcentu – prezes koła wręczył burmistrzowi dyplom, dowód wdzięczności za aktywne rzeczowe i finansowe wsparcie.

      Podczas zebrania przyjęto sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe za ubiegły rok, jak również przyjęto plan działania na bieżący rok. Otwarcie sezonu wędkarskiego zaplanowano na kwiecień. Kolejno w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu będą organizowane zawody wędkarskie, w tym zawody młodzieżowe, zawody o puchar burmistrza, czy mały puchar lata przy „Święcie Grzybów”.   Na zakończenie zebrania, po części sprawozdawczej oraz omówieniu planów na nadchodzący sezon, niezmiennie dalszą współpracę z kołem zadeklarował burmistrz. Obecny skład zarządu to : przewodniczący Zbigniew Kucharczyk, Mieczysław Gałusza, Janusz Machał, Czesław Biernacki, Mieczysław Smoliński, Czesław Wojciechowski, Zbigniew Tomaszewski, Jacek Jankowski, Kamil Rojek.