Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

Sesja Rady Miejskiej
28 Mar 2019
13:00 - 15:00
Odsłon artykułów:
3215522

przekształcenie1

Baner logo orange

    Cztery pary świętowało w dniu 09 lipca 2018r. jubileusz małżeństwa z imponującym stażem 50 i 55-lecia pożycia małżeńskiego. Piękna uroczystość z tej okazji odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Węglińcu.

    Małżonkowie Państwo Seweryna i Tadeusz Burda, Danuta i Janusz Wrzeszcz z Węglińca oraz Halina i Edward Kowalscy z Zielonki odebrali z rąk Burmistrza Gminy i Miasta Węgliniec Pana Stanisława Mikołajczyka medale i piękne życzenia z okazji złotych godów, tj.50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Medale zostały przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Urzędu Stanu Cywilnego w Węglińcu.

    Podczas tego niecodziennego święta na szczególne wyróżnienie zasługuje jedna para tj. Państwo Krystyna i Jan Banaszewscy z Węglińca, którzy obchodzili szmaragdowe gody, czyli 55-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec Stanisław Mikołajczyk  wręczył również Państwu Banaszewskim medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz w imieniu władz samorządowych złożył życzenia wręczając pamiątkowe tablo i kwiaty.

    Rocznica Ślubu to ważny dzień w życiu każdej pary. To również doskonała okazja, aby okazać miłość najbliższej nam osobie, a dla bliskich to doskonała okazja, aby złożyć życzenia z okazji rocznicy ślubu, dlatego też dostojnym jubilatom życzymy zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.
 

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1