Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń
Odsłon artykułów:
3195663

przekształcenie1

Baner logo orange

12


    16.04.2018 rozpoczął się Konkurs Interreg-MEM, którego organizatorem jest Centrum Projektów Europejskich - Wspólny Sekretariat Programu Współpracy Interreg Polska- Saksonia 2014-2020.

    Zadanie konkursowe polega na stworzeniu graficznego mema internetowego na temat polsko-niemieckiej ze szczególnym uwzględnieniem polsko-saksońskiej współpracy instytucji i mieszkańców obu krajów, w tym realizowanej na terenie nadgranicznym, obejmującym także obszar wsparcia i realizacji projektów Programu Współpracy INTERREG Polska - Saksonia 2014-2020.

   Aby wziąć udział w konkursie do dnia 29.06.2018 należy wysłać MEMA za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.plsn.eu<http://www.plsn.eu> w zakładce Konkurs Interreg-MEM<https://pl.plsn.eu/konkurs-interreg-mem> lub tutaj: Przejdź do formularza zgłoszeniowego<https://pl.plsn.eu/formularz-zgloszeniowy>
 
     Zgłoszenie musi zawierać:

1.   pracę konkursową tj. graficzny mem internetowy spełniający warunki, o których mowa w ust. 2;
2. czytelny skan podpisanego oświadczenia stanowiącego odpowiednio załącznik nr 1 do regulaminu (dla uczestników, którzy nie ukończyli 18 roku życia) lub załącznik nr 2 do regulaminu (dla uczestników pełnoletnich).

    Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba w wieku od 13 lat, która wykona zadanie konkursowe na zasadach określonych w Regulaminie.
Link do regulaminu konkursu

Regulamin

Plakat