Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

       koronawirus

banner poradni segregacji   

baner1

    20 grudzień 2017 r. Tego dnia odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury w Węglińcu. Na spotkanie licznie przybyli pracownicy wszystkich Domów Kultury i świetlic z terenu gminy Węgliniec oraz goście Burmistrz Stanisław Mikołajczyk, Sekretarz Marcin Papla i Przewodniczący Rady Pan Waldemar Błauciak.

   Święta Bożego Narodzenia, to czas wspólnych spotkań przy stole wśród rodziny i najbliższych. Inicjatorem spotkania opłatkowego pracowników kultury był sam Dyrektor MGOK Pan Bogdan Walczak. Intencją jego było, by w zgiełku świątecznych przygotowań, móc zatrzymać się na „chwilę” wspólnie z pracownikami i usiąść przy wigilijnym stole, na którym nie może zabraknąć opłatka.

   Gospodarz spotkania po serdecznym powitaniu gości i współpracowników oraz krótkim przemówieniu Stanisława Mikołajczyka złożył wszystkim serdeczne życzenia świąteczne. Następnie wszyscy zebrani wspólnie podzielili się opłatkiem, składając sobie wzajemnie ciepłe życzenia świąteczne. Do życzeń dołączyli się również Pan Stanisław Mikołajczyk, Marcin Papla i Waldemar Błauciak życząc wszystkim pomyślności, obfitości wszelkich dóbr, zdrowia, wesołych i pełnych życzliwości Świąt Bożego Narodzenia.

   Kolejnym punktem wigilijnego spotkania było również pożegnanie pracownika Domu Kultury z Jagodzina Pani Marioli Magda, która w najbliższym czasie odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Marioli Magda zarówno Dyrektor MGOK, jak i Burmistrz podziękowali za wspólne lata pracy i zaangażowanie życząc upragnionego wypoczynku oraz spełnienia marzeń, jak również realizacji planów na przyszłość.

1

2