Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Interreg Polska Saksonia logo

baner

„Jagodowe Lato” w Ruszowie już za nami. 13 edycja „Jagodowego Lata” ...

 ... odbyła się w sobotę 08 lipca, oczywiście na placu przyległym do Domu Kultury w Ruszowie, ale nie tylko! Część  zaplanowanych w programie imprez odbywała się poza otoczeniem Domu Kultury, zaliczyć do nich należy „Jagodowy Rajd Rowerowy”, zawody w zbieraniu jagód „Furmanką po jagody” czy „Szamańskie” skoki spadochronowe. Wspaniała pogoda, doskonała organizacja całości imprezy, bogaty program i szeroka oferta garmażeryjna i atrakcji dla każdego przedziału wiekowego uczestników zgromadziła tłumy uczestników.

   Szeroki udział sponsorów, w połączeniu ze środkami z budżetu gminy w kwocie 7.000,- zł, pozwolił organizatorom zapewnić wszystkim przybyłym mieszkańcom Ruszowa i gościom imprezy mile spełnione chwile i niezapomniane wrażania.

   Gorące podziękowania należą się organizatorom imprezy –lokalnym stowarzyszeniom i Mieszkańcom Ruszowa za włożony trud i wysiłek w przygotowanie lokalnej imprezy plenerowej, imprezy która z każdą kolejna edycją jest coraz bardziej atrakcyjną i mającą niepowtarzalny charakter.

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2