Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

14 SIERPNIA 2017r. UGiM Węgliniec - nieczynny

mgops

Dnia 14 sierpnia 2017 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Węglińcu będzie nieczynny.

azbest

PROGRAM WYMIANY PIECÓW

Archiwalna strona internetowa Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu

Pamiętając o seniorach z naszej gminy, którzy przeżyli 90 lat i więcej...

... Burmistrz – Stanisław Mikołajczyk wraz z Kierownikiem Wydziału Społeczno – Administracyjnego Tomaszem Ferensem w dniu 6 lipca br. złożył wizytę p. Helenie Sikorze, obecnie przebywającej w Ruszowie, która obchodziła swoje 93 urodziny.

   Zacnej Jubilatce, a we wcześniejszym okresie wieloletniej mieszkance naszej gminy, Burmistrz wręczył bukiet kwiatów oraz pamiątkowe tablo, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności w dalszych latach życia.

1

1

1