Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

      

koronawirus

banner poradni segregacji

baner1

    Aktualnie akcją objęci są Seniorzy. Dla wielu z nich dotarcie do wyznaczonego punktu, może być mocno utrudnione. W akcję dowozu tych osób włączyła się Straż Pożarna

Szanowni druhowie !!!

     Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu w trakcie trwania akcji wielokrotnie odebrał telefoniczne podziękowania oraz wyrazy uznania dla naszych strażaków ochotników z jednostek OSP Węgliniec, Ruszów i Czerwona Woda, którzy włączyli się w akcję dowozu osób z niepełnosprawnością oraz osób starszych do punktu szczepień. Szczególne podziękowania należą się koordynatorowi całej akcji – Panu Januszowi Droś, który wykazał się ogromną wiedzą i zaangażowaniem w tych działaniach.
     Bycie strażakiem to codzienna służba, podczas której ochotnicy są w stałej gotowości nieść pomoc potrzebującym. Dzięki sprawnej organizacji udało się zrealizować kilkadziesiąt transportów a wiele jeszcze jest przed nimi. Mieszkańcy bardzo dziękują wszystkim ochotnikom za zaangażowanie, wysiłek i pełen profesjonalizm.
     Kolejny raz strażacy udowodnili Nam, że zawsze możemy na nich liczyć!

 

Dziękujemy !!!

  Przypominamy, że ze specjalnego transportu mogą skorzystać osoby posiadające ważne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N, a także osoby, które mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia trudności w dotarciu do najbliższego punktu szczepień.

Zapotrzebowanie na transport na I i II szczepienie można zgłosić pod numerem infolinii Urzędy Gminy i Miasta w Węglińcu

798 811 463