Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

Interreg Polska Saksonia logo

BUDŻET GMINY WĘGLINIEC – NABÓR WNIOSKÓW

 

Uprzejmie informujemy, że trwają prace nad projektem budżetu Gminy Węgliniec  na rok 2018.

Na podstawie Uchwały Nr 319/XLIII/10 Rady Miejskiej Węglińca z dnia 4 listopada 2010 roku w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Gminy Węgliniec, mieszkańcy, kluby radnych, radni, komisje Rady Miejskiej, rady jednostek pomocniczych, organizacje pozarządowe i inne podmioty mogą składać wnioski o ujęcie w tym projekcie zadań, których realizacja jest niezbędna dla efektywnego funkcjonowania naszej Gminy. 

Złożone wnioski stanowią jedynie materiały pomocnicze do opracowania projektu budżetu i nie stanowią podstawy do ich obowiązkowego ujęcia. 

Propozycje i sugestie zostaną przeanalizowane pod kątem celowości i możliwości ich wykonania.

Wzór wniosku można pobrać na stronie internetowej www.wegliniec.pl, jak również w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy i Miasta w Węglińcu przy ul. Sikorskiego 3, pok. nr 2 na parterze codziennie w godzinach otwarcia Urzędu.

Termin składania wniosków upływa 29  września 2017 r.

Miejsce i forma złożenia wniosku:

  • pocztą na adres: Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu, ul. Sikorskiego 3, 59-940 Węgliniec
  • osobiście w Biurze Obsługi Interesanta (BOI) Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu p. nr 2 na parterze
  • pocztą elektroniczną - jako zeskanowany dokument – adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości: Budżet 2018

Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec

Stanisław Mikołajczyk

Wniosek do budżetu