Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

      

koronawirus

banner poradni segregacji

baner1

Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec informuje

Szanowni mieszkańcy gminy i miasta Węgliniec

Mając na uwadze podejmowane w kraju, województwie i powiecie przedsięwzięcia mające na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronowirusa, zwracam się z prośbą do Państwa o maksymalne ograniczenie naszej codziennej aktywności w postaci organizacji lub udziału w imprezach, zabawach, spotkaniach w licznym gronie i innych tego typu wydarzeniach. Zwracam się też do osób starszych, którzy są najbardziej narażeni na zakażenie, aby starali się jak najbardziej ograniczyć swoje wyjścia do sklepów, marketów i wszelkich wyjazdów itp.

Jednocześnie proszę o zachowanie się w sposób racjonalny i spokojny, dbajmy o higienę osobistą w pierwszej kolejności myjmy dokładnie dłonie.

Ze swojej strony uprzejmie proszę – mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo – o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w urzędzie. Wiele spraw można załatwić w formie elektronicznej lub telefonicznie.

Proszę o zrozumienie i przepraszam za ewentualne niedogodności.

Mając na uwadze powyższe okoliczności z dniem 11 marca 2020 roku Zarządzeniem nr 27/2020 roku wprowadzam działania prewencyjne na terenie Gminy Węgliniec w związku z występowaniem wirusa COVID – 19 na terenie Polski

Burmistrz

Gminy i Miasta

Mariusz Wieczorek

SKM C224e20031114120

SKM C224e20031114120.jpg 2